Buradasınız:Anasayfa » Zücciye » Baharat Takımı

Baharat Takımı

Baharat Takımı

Takımlar farklı boy ve biçimlerde mevcuttur.  Kişiler ihtiyaçlarına göre seçim yaparlar. Takım olarak satılan ürünler büyüklü küçüklü kaplardan oluşabilir veya hepsi aynı boyda olur. Çok parçalı veya az parçalı ürünler kullanıma göre değişir. Duvara monte edilebilen ya da tezgah üstü modelleri vardır. Setler çift katlı veya tek katlı olarak biçimlendirilmiştir.

Porselen, seramik, cam veya metal malzemeden üretilebilir. Kapakları önemlidir. Mantar kapaklı veya döner kapaklı olabilir. Nemden ve tozdan koruyucu olan kapaklar ahşap veya metal olabilir. Kullanım kolaylığı açısından parçaların boyutları önemlidir. Çok küçük olmamalıdır. Mutfaklarda dekoratif olarak da önem taşıyan ürün grubu farklı tarzlarda bulunur.

Kişiler kendi zevklerine göre ve mutfakların tarzına göre seçim yapmak önemlidir. Son yıllarda çok farklı tasarımlarda ürünler piyasaya çıkmaktadır. Örneğin mıknatıslı ürünler son derece kullanışlı ve pratiktir. Yerden kazandıran ürünler buzdolabına yapışabilir ve yerden tasarruf etmemizi sağlar. Metal ve kapaklı ürünler miktar olarak da fazlasıyla baharat alabilmektedir.

Bir önceki yazımız olan ” Tuzluk Karabiberlik ” başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bu site bir Seocu.com projesidir. Onnline Reklam 2003 - 2013 | Profesyonel seo hizmetleri

Yukarı Dön