Buradasınız:Anasayfa » Markalar » Ege Seramik

Ege Seramik

Ege Seramik

İnşaat sektörü için ürünler üreten firma yer ve duvar karoları çalışmaktadır. Türk seramik firmaları arasında adı bilinen firma 1975 yılından bu yana üretim yapmaktadır. Seramik üreticisi firma aynı zamanda ihracat da yapmaktadır. Tasarım, ürün geliştirme alanlarında profesyonellerle çalışan marka birbirinden farklı ürünlerle piyasada yer almaktadır. Yetkili satıcılar ve bölge yöneticileriyle Türkiye’nin pek çok yerinde satış yapan firma birbirinden farklı ürünleriyle seramik alanında her ihtiyacı karşılamaktadır.

Yer karoları için farklı renk ve desen çeşitleriyle her dekora uyum sağlayan zeminler oluşturulabilir. Çeşitli renklerin tonları ve kaliteli yapısıyla zeminlerde temizlik ve estetik görünüm sağlar. Zemin karoları her türlü ıslak zeminde ve koridorlarda kullanılabilir. İstenildiğinde evin her odasında zemin uygulaması seramik yapılabilir. Bunun için uygun ve çok şık seçenekler mevcuttur. Duvar karoları ise banyo ve mutfaklarda kullanıldığı gibi balkonlarda da kullanılabilir. Yanı sıra salonlarda tek bir duvar dekoratif olarak seramik kaplanabilir.

Farklı renk seçenekleri ile duvarlara canlılık ve renk katan ürünler sunan firma  kalitesinden ve çeşitlerinden ödün vermez. Ürünleri arasında sırlı granit ve digital tile adı verilen farklı ürün çeşitleri de vardır. Granit mutfak tezgahları da dahil olmak üzere hem zeminde hem de duvarlarda kullanılabilir. Digital tile ise genellikle duvarlarda kullanılan mozaik benzeri taş görünümlü ve dekoratif  bir üründür.

Bir önceki yazımız olan ” E.C.A. – Serel ” başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bu site bir Seocu.com projesidir. Onnline Reklam 2003 - 2013 | Profesyonel seo hizmetleri

Yukarı Dön