Buradasınız:Anasayfa » Duvar » Oturma Odası Duvar Dekorasyonu Nasıl Yapılır?

Oturma Odası Duvar Dekorasyonu Nasıl Yapılır?

Oturma Odası Duvar Dekorasyonu Nasıl Yapılır?

Yaşam alanlarında ev sakinlerinin vakitlerini en çok geçirdikleri yerlerden bir tanesi de oturma odasıdır. Oturma odasında bu nedenle dinlendirici ve göz zevkine hitap eden duvar dekorasyonları kullanışlı olmakla birlikte yaşam kalitesini arttıracak uygulamalardır. Aşağıdaki yaygın ve kolay duvar dekorasyonlarını siz de kendi evinizde kullanabilirsiniz.

 

Duvar Sticker’lar

 

Geçtiğimiz yıllarda ev dekorasyonunda yeni bir trend olarak ortaya çıkan duvar sticker’ları yani duvar dekorasonu için özel olarak kullanılan çıkartmalar artık geniş bir ürün çeşitliliği ve farklı estetik anlayışlara uygun olarak kullanıcılarını bekliyor. Farklı desen ve biçimlerdeki duvar sticker’larını evlerin duvarına yapıştırarak oturma odası duvarını bir manzaraya çevirmek artık çok kolay. Kelebek biçimli, çeşitli şehir silüetleri şeklindeki her zevke göre tasarlanmış duvar sticker’ları kolaylıkla oturma odalarına yerleştirilebilir.

 

Aynalı Saatler

 

Farklı biçim ve formlarda dizayn edilmiş ayna zeminleri üzerine yerleştirilmiş saatler isteyenler için hem estetiği hem de işlevi sentezleyen birer ürün olarak üretiliyor. 2013’ün oturma odası dekorasyonu seçeneklerinden bir tanesi de kapı yanlarına ya da duvarların üst kısımlarına yerleştirilen bu aynalı ve farklı kesimli saatler.

 

Oturma odası duvar dekorasyonu için bu seçenekleri uygulamak isteyenler kolaylıkla zevklerine uygun ürünü bulabilir ve vakit kaybetmeden istedikleri biçimde uygulayabilirler.

Bir önceki yazımız olan ” Dekorasyonda Duvar Kağıdı Kullanımı İle İlgili 2013 Yeni Moda Öneriler ve Fikirler ” başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bu site bir Seocu.com projesidir. Onnline Reklam 2003 - 2013 | Profesyonel seo hizmetleri

Yukarı Dön