Buradasınız:Anasayfa » Mobilya » Özel Tasarım Yemek Masası

Özel Tasarım Yemek Masası

Özel Tasarım Yemek Masası

Göz açıp kapayıncaya kadar hızlı bir şekilde büyüyen çocuklar erken yaşlardan itibaren ebeveynleriyle yemek masasına oturmaya başlar. Anne babayla beraber vakit geçirdiği için çocuk gelişimi açısından da oldukça önemli olan aile yemeklerinin çocuk için de uygun bir masada yenmesi gerekir. Mama sandalyesi için artık çok büyük olan çocukların aileyle birlikte yemek masasına oturduğunda rahat bir şekilde kendi tabağını görebilmesi için tasarlanan yemek masası modelleri ise bu sonraların tamamen çözülmesini sağlıyor.

Yemek masasının belirli alanlarının aşağı inmesini sağlayan yenilikçi tasarımlar, yemek masasının hem büyüklerle hem de çocuklarla aynı hizaya gelmesini sağlıyor. Çocuklu aileler için oldukça işlevsel bir ürün olan bu özel tasarım yemek masaları, birçok uluslararası tasarım ödülü aldıktan sonra artık ülkemizde de satışa sunuluyor.

Çocukların yemek yerken rahatsız olmasına neden olan minderlerle uğraşmaya gerek kalmadan tam da boylarına uygun olan bir yemek masasında büyüklerin de zorlanmadan yemek yiyebilmesi şüphesiz çok büyük bir avantaj.

Masa üzerindeki özel bölmenin aşağı doğru inmesiyle çocukların boyuna uygun seviyeye inen yemek masası yüzeyi böylece her yaştan insanın rahatça yemek yemesini sağlıyor. Annelerin yüzünü güldüren bu özel tasarım yemek masaları Avrupa’dan sonra ülkemizde de satışa sunulmuş durumda. Ailenin tüm fertlerinin yemek masasında yerini almasıyla yenen yemeklerin daha da lezzetli hale geleceği kesin.

Bir önceki yazımız olan ” Konforlu Salonlar İçin Köşe Kanepeleri ” başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bu site bir Seocu.com projesidir. Onnline Reklam 2003 - 2013 | Profesyonel seo hizmetleri

Yukarı Dön