Buradasınız:Anasayfa » Aksesuar » Saatler

Saatler

Saatler

Yaşam mekanlarında saatin vazgeçilmez bir yeri vardır. Evlerde çeşitli odalarda veya mutfakta kullanımı yaygın ve gereklidir. Çalışma odasında oda dekorasyonuna uygun kullanılan ürün odanın havasını değiştirir. Ofislerde ise kullanımı çok yaygındır.

Günümüzde bu aksesuar o kadar çeşitli modellerdedir ki seçim yapmak hayli zordur. Mekanın dekorasyon tarzına ve kullanım alanına göre  seçilir. Saat ler hem dekoratif açıdan göze hoş görünen hem de fonksiyonel bir ürün olmakta ve farklı tasarımlarla göz doldurmaktadır.

Duvar saati dekorasyonun bir parçası olarak salonda, mutfakta, çalışma odasında kullanılır. Salon duvarında kullanılan ürün genellikle ya klasik tarzda ya da yaratıcı olarak tercih edilir. Evin dekorasyon biçimine göre tipi ve rengi seçilir. Mutfak saatleri genellikle yaratıcı tarzda olur. Sevimli modeller veya farklı ve renkli modeller mutfağa eğlenceli bir hava verir. Çalışma odasına kullanılan bu aksesuar daha çok ciddi ve fonksiyoneldir. Çalışma odası modern döşenmişse modern tipte bir malzeme kullanılır.

Duvarda kullanılanların yanı sıra  masada kullanılan modelleri de dekorasyonda yaygın olarak kullanılır. Özellikle çalışma odalarında masa tipi ürünler daha çok tercih edilir. Salonlarda da kullanılan modelleri vardır. Dekorasyonda yakalamak istediğimiz biçime göre tercih ederiz.

Bir önceki yazımız olan ” Biblo-Heykel ve Figür ” başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bu site bir Seocu.com projesidir. Onnline Reklam 2003 - 2013 | Profesyonel seo hizmetleri

Yukarı Dön