Buradasınız:Anasayfa » Zücciye » Supla

Supla

Supla

Tabak altı anlamına gelen ve masalara şıklık veren suplalar özel davetlerde olduğu kadar evlerimizde özel yemeklerde de kullanılmaktadır. Masaya özel hava katan ürünler hemen her renkte üretilmektedir. Tabaklardan daha büyük boyutta olan bu ürün tabak altı olarak kullanılmaktadır. Masaya güzel ve hoş bir görünüm vermek amaçtır.

Masaya ve seçilen konsepte uygun olarak seçilen ürünlerin yemek takımlarıyla da uyumu önem taşır. Yemek tabağının altına konulan geniş supla tabakları altın renkli veya gümüş renkli olarak sıklıkla kullanılır. Ancak yemek takımlarıyla kontrast renkler de kullanılırsa şıklık yakalanır. Yemek takımlarının rengine ve tarzına göre seçim yapılır. Klasik takımlar için daha klasik ve düz renkli ürünler tercih edilir. Ancak daha spor takımlara daha sade modeller kullanılmalıdır.

Yaratıcı ve farklı tasarımlar bulmak mümkündür. Son günlerde taşlı modeller altın ve gümüş renkleri çok tercih edilmektedir. Yemek tabaklarının kenarından görünen taşlar veya farklı bir renk masalara hareket ve renk katar. Özel masaların vazgeçilmezi supla lar piyasada rahatlıkla bulunabilen ürünlerdir. Önemli olan yamak takımlarınıza göre doğru tercih yapmaktır. Düğün masalarında ise mutlaka olması gereken bir unsurdur. Servis tabakları değişirken masalardaki şıklık bozulmadan hoş bir servis yapma imkanı veren bu ürünler düğünlerin konseptine göre seçilmelidir.

Bir önceki yazımız olan ” Masa Süsleri ” başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bu site bir Seocu.com projesidir. Onnline Reklam 2003 - 2013 | Profesyonel seo hizmetleri

Yukarı Dön