Buradasınız:Anasayfa » Faydalı Bilgiler » Tasarım Ürünleri

Tasarım Ürünleri

Tasarım Ürünleri

Tasarım demek farklı bir yaratı ortaya koymak demektir. Yani piyasada sık görülen ve kolay ulaşılan ürünlerin yerine daha az bulunan ve insanları şaşırtan ürünler tasarımdır. Bir ürüne farklı bir bakış açısı katarak onu yeniden tasarlamak, farklı bir görünüm ile sunmak yaratım gücü ister. Bir ürün işlev olarak aynı kalır ancak görünüm olarak farklı ve yeni bir görünüme kavuşur. Bu ürünler her şey olabilir.

Mutfaklarda kullanılan işlevsek ürünler olabildiği gibi aksesuarlar da olabilir. Pek çok mağazada farklı ürünler satılmaya başlanmıştır. Bu ürünler fiyat olarak diğerlerinden biraz daha pahalıdır. Çünkü işin içinde tasarım vardır. Fabrikasyon değildir. Aklınıza gelebilecek her ürünün tasarımı yapılabilir. Mobilyalarda bu ürünler biraz yüksek fiyatlıdır ancak uygun fiyatlara bulunabilen mağazalar da vardır.

Bu ürünler ev dekorasyonunu da farklı kılar. Aksesuar olarak veya küçük ev eşyaları olarak kullanılan ürünlerin daha çok tasarımları yapılmaktadır. Evimizde hemen her mekana uygun bulacağımız eşyalar vardır. Farklı fotoğraf çerçeveleri, dekor unsurları salonlarda kullanılabilir. Mutfaklarda ise bıçak stantları, limonluklar, lambalar gibi farklı tasarımlarda eşyalar bulunabilir. Ayrıca masaj aletleri, stres topları, farklı kalemler, kitap görünümlü kutular gibi aklımıza gelmeyen çok çeşitli ürünler mevcuttur.

Bir önceki yazımız olan ” Banyonuzu Yenileyin ” başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bu site bir Seocu.com projesidir. Onnline Reklam 2003 - 2013 | Profesyonel seo hizmetleri

Yukarı Dön